Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
   Główna      Galeria      Rok szkolny 2014/2015
 
 
pajacyk  
 

  
GIMNAZJUM
        
 
 
       KLASA III
 
 
 

 
 
Frej Ola, Grabowska Anna, Klimek Szymon, Kostrzejowska Małgorzata, Kusaj Damian, Kusaj Marzena, Ledwoch Dominika, Leśniak Rafał, Lis Patrycja, Łapaj Gabriel, Łapaj Klaudia, Łapaj Marcelina, Łapaj Mateusz, Napora Małgorzata, Napora Michał, Nędza Magdalena, Noszczyk Michał, Nowakowski Dawid, Pikuła Agata, Surowiec Magdalena
 
wychowawca: Małgorzata Polak
 
 
            KLASA II
 
 
Beza Kamil, Beza Karolina, Lech Aleksandra, Lis Katarzyna, Madej Kamila, Pikuła Paweł, Popiół Karolina, Suliga Olga, Wójcik Zuzanna
 
wychowawca: Sylwia Pado
      KLASA I




     Dub Natalia, Fąfera Bartosz, Kosteczka Adrian, Kostrzejowska Wiktoria, Kowalczyk Jakub, Kusaj Adrian, Lis Dominika, Łapaj Patrycja, Maligłówka Patrycja, Podsiadły Wojciech,
 Popiół Michał, Rembak Hubert, Skorupa Kamil, Suliga Daniel, Szczepanek Wiktoria, Szewczyk Dawid, Turlej Mateusz
wychowawca: Ewa Szewczyk
 
SZKOŁA  PODSTAWOWA
          
 
 
 
           KLASA VI
 

 
 
 
Chwastek Piotr, Chwastek Władysław, Dziurski Patryk, Lipski Eryk, Łapaj Dawid, Łapaj Wiktoria, Madej Adrian, Okulińska Zuzanna, Popiół Aleksandra, Popiół Wiktoria
 
wychowawca: Justyna Dysy
 
 
        KLASA V
 
 

 
 
Cyganek Michał, Drożdżński Dawid, Dub Rafał, Frej Kornelia, Galas Mateusz, Grabowska Marta, Łapaj Oliwia,  Pałys Mikołaj, Popiół Urszula, Stecz Gabriela, Szafrański Dominik, Szczerba Kinga
 

 wychowawca: Jadwiga Szczepańczyk
 
      KLASA IV
 
 

 
 
Dyrka Kacper, Fąfera Angelika, Fąfera Bogusz, Idziak Mateusz, Kusaj Dominik, Lipska Karina, Madej Jacek, Słabosz Martyna, Wójcik Jowita
 
                                                                                         wychowawca: Irena Gabryel
 
     KLASA III

 

 
 
Adamczyk Monika, Błoch Natasza, Cyganek Kornelia, Galas Klaudia, Golik Kamil, Golik Karol, Rogalski Paweł, Szczerba Piotr, Trynda Dawid
 
wychowawca: Bożena Dzieża
 
     KLAS II
 
 

 
 
Beleć Patrycja, Dub Dawid, Dyrka Kinga, Fąfera Kinga, Galas Julia, Kalarus Wiktoria, Łapaj Szymon, Okuliński Paweł, Popiół Wiktor, Słabosz Daria
 
 
                                                                                                  wychowawca: Małgorzata Jędruszek


     KLASA  I



  Adamczyk Jakub, Beleć Amelia, Błoch Kacper, Droźdżyński Krzysztof, Fąfera Michał, 
Hiller Przemysław, Kosteczka Sebastian, Lipski Igor, Madej Kacper, Maligłówka Oskar, 
Paluch Piotr, Stańczyk Barbara, Trynda Mateusz, Wójcik Kacper

wychowawca: Aleksandra Musialska

 
PRZEDSZKOLE
 

 
Beleć Amelia, Karolczyk Krystian, Klimek Katarzyna, Madej Kacper, Szczerba Aleksandra, Szafrański Fabian, Wójcik Estera, Zięba Adam, Beza Monika, Dub Katarzyna, Galas Gabriela, Idziak Agata, Kaczmarzyk Bartosz, Łapaj Julia, Pałys Łucja, Popiół Jakub, Wójcik Zuzanna, Zielińska Ewa, Dub Bartosz, Napora Martyna, Podsiadła Julia, Beza Katarzyna, Łapaj Jakub, Madej Kinga, Paluch Sylwia

                                                                                    wychowawca: Mariola Grzegorczyk i Barbara Leśniewska