Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
   Główna      Galeria      Rok szkolny 2015/2016
 
 
pajacyk  
 

  
GIMNAZJUM
        
 
 
       KLASA III
 
 
 
 
 
Beza Kamil, Beza Karolina, Lech Aleksandra, Lis Katarzyna, Madej Kamila, Pikuła Paweł, Popiół Karolina, Suliga Olga, Wójcik Zuzanna, Piotr Łapaj

 
wychowawca: Sylwia Pado
 
 
            KLASA II
 
 
 

 
 
 
Dub Natalia, Fąfera Bartosz, Kosteczka Adrian, Kostrzejowska Wiktoria, Kowalczyk Jakub, Kusaj Adrian, Lis Dominika, Łapaj Patrycja, Maligłówka Patrycja, Podsiadły Wojciech,
 Popiół Michał, Rembak Hubert, Skorupa Kamil, Suliga Daniel, Szczepanek Wiktoria, Szewczyk Dawid, Turlej Mateusz 
 
 
wychowawca: Ewa Szewczyk
      KLASA I



Chwastek Piotr, Chwastek Władysław, Dziurski Patryk, Lis Kamila, Lis Klaudia, Lipski Eryk, Kamyk Anna,  Łapaj Dawid, Łapaj Wiktoria, Madej Adrian, Okulińska Zuzanna, Popiół Aleksandra, Popiół Wiktoria, Surowiec Sebastian

  
wychowawca: Renata Bańska
 
SZKOŁA  PODSTAWOWA
          
 
 
 
           KLASA VI
 

 
 
 
Cyganek Michał, Drożdżński Dawid, Dub Rafał, Frej Kornelia, Galas Mateusz, Grabowska Marta, Łapaj Oliwia,  Łapajski Daniel, Pałys Mikołaj, Popiół Urszula, Stecz Gabriela, Szafrański Dominik, Szczerba Kinga
 
 
 wychowawca: Jadwiga Szczepańczyk
 
 
        KLASA V
 
 

 
 
 
Dyrka Kacper, Fąfera Angelika, Fąfera Bogusz, Idziak Mateusz, Kusaj Dominik, Lipska Karina, Madej Jacek, Słabosz Martyna, Wójcik Jowita
 
                                                                                         wychowawca: Irena Gabryel 
      KLASA IV
 

 
 
 
Adamczyk Monika, Błoch Natasza, Cyganek Kornelia, Galas Klaudia, Golik Kamil, Golik Karol, Rogalski Paweł, Szczerba Piotr, Trynda Dawid
 
                                                                                                                                      wychowawca: Justyna Dysy 
 
 
     KLASA III

 

 
 
 Beleć Patrycja, Dub Dawid, Dyrka Kinga, Fąfera Kinga, Galas Julia, Kalarus Wiktoria, Łapaj Szymon, Okuliński Paweł, Popiół Wiktor, Słabosz Daria
 
 
                                                                                                  wychowawca: Małgorzata Jędruszek
 
 
     KLAS II
 
 
 
Adamczyk Jakub, Beleć Amelia, Błoch Kacper, Droźdżyński Krzysztof, Fąfera Michał, 
Hiller Przemysław, Kosteczka Sebastian, Lipski Igor, Madej Kacper, Maligłówka Oskar, 
Paluch Piotr, Stańczyk Barbara, Trynda Mateusz, Wójcik Kacper

                                                                                                                 wychowawca: Aleksandra Musialska 


     KLASA  I



 Beleć Amelia, Dub Martyna, Galas Gabriela, Kaczmarzyk Bartosz, Karolczyk Krystian, Klimek Katarzyna, Łapaj Julia, Madej Kacper, Popiół Jakub, Szafrański Fabian, Szczerba Aleksandra, Wójcik Estera, Wójcik Zuzanna, Zielińska Ewa, Zięba Alan

  


                                                                                                                         wychowawca: Bożena Dzieża

PRZEDSZKOLE
 
 

Beza Monika, Idziak Agata, Pałys Łucja, Beleć Magdalena, Dub Bartosz, Łapaj Bartosz, Majewski Szymon, Napora Martyna, Podsiadła Julia, Beza Katarzyna, Drożdżynmski Przemysław, Łapaj Jakub, Łapaj Szymon, Madej Kinga, Molenda Wiktoria, Paluch Sylwia, Popiół Kamil, Łapaj Wiktor, Popiół Julia, Sobociński Jacek, Sękowski Michał, Trynda Zuzanna

                                                                                    wychowawca: Mariola Grzegorczyk i Barbara Leśniewska