Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
   Główna      Galeria      Rok szkolny 2017/2018
 
 
pajacyk  
 

      
GIMNAZJUM
        

      KLASA III



Chwastek Piotr, Chwastek Władysław, Dziurski Patryk, Lis Kamila, Lis Klaudia, Lipski Eryk, Kamyk Anna,  Łapaj Dawid, Łapaj Wiktoria, Madej Adrian, Okulińska Zuzanna, Popiół Aleksandra, Popiół Wiktoria, Surowiec Sebastian

  
wychowawca: Małgorzata Polak
 KLASA II
 

 
 
 
Cyganek Michał, Drożdżyński Dawid, Dub Rafał, Frej Kornelia, Galas Mateusz, Grabowska Marta, Łapaj Oliwia,  Łapajski Daniel, Pałys Mikołaj, Popiół Urszula, Stecz Gabriela, Szafrański Dominik, Szczerba Kinga, Kuter Dominik, Jędruszek Katarzyna, Rasztabiga Monika, Noszczyk Jakub, 
 
 
wychowawca: Tomasz Gołuchowski

SZKOŁA  PODSTAWOWA
          
 
 
        KLASA VII
 
 
 
 
 
Dyrka Kacper, Fąfera Angelika, Fąfera Bogusz, Idziak Mateusz, Kusaj Dominik, Lipska Karina, Madej Jacek, Słabosz Martyna, Wójcik Jowita
 
                                                                                         wychowawca: Irena Gabryel 
      KLASA VI
 
 
 
 
Adamczyk Monika, Błoch Natasza, Cyganek Kornelia, Galas Klaudia, Golik Kamil, Golik Karol, Rogalski Paweł, Szczerba Piotr, Trynda Dawid
 
                                                                                                                                      wychowawca: Justyna Dysy 
 
 
     KLASA V

 
 
 Beleć Patrycja, Dub Dawid, Dyrka Kinga, Fąfera Kinga, Galas Julia, Kalarus Wiktoria, Łapaj Szymon, Okuliński Paweł, Popiół Wiktor, Słabosz Daria
 
 
                                                                                                  wychowawca: Małgorzata Jędruszek
 
 
     KLAS IV
 

 
 
Adamczyk Jakub, Beleć Amelia, Błoch Kacper, Droźdżyński Krzysztof, Fąfera Michał, 
Hiller Przemysław, Kosteczka Sebastian, Madej Kacper, Maligłówka Oskar, 
Paluch Piotr, Stańczyk Barbara, Trynda Mateusz, Wójcik Kacper

                                                                                                                 wychowawca: Ewa Szewczyk 


     KLASA  III



 Beleć Amelia, Dub Martyna, Galas Gabriela, Kaczmarzyk Bartosz, Karolczyk Krystian, Klimek Katarzyna, Łapaj Julia, Madej Kacper, Popiół Jakub, Szczerba Aleksandra, Wójcik Estera, Wójcik Zuzanna, Zielińska Ewa, Zięba Alan

                                                                                                       wychowawca: Bożena Dzieża
     KLASA II
 
 
 
 
 
Monika Beza, Agata Idziak, Łucja Pałys
 
 wychowawca: Małgorzata Jędruszek


     KLASA I


Magdalena Beleć, Bartosz Dub, Bartosz Łapaj, Szymon Majewski, Martyna Napora, 
Julia Podsiadła
 
 wychowawca: Aleksandra Musialska



                                                                                                                     

PRZEDSZKOLE
 



 
 
 Beleć Magdalena, Dub Bartosz, Łapaj Bartosz, Majewski Szymon, Napora Martyna, Podsiadła Julia, Beza Katarzyna, Drożdżyński Przemysław, Łapaj Jakub, Łapaj Szymon, Madej Kinga, Molenda Wiktoria, Paluch Sylwia, Popiół Kamil, Beleć Maja, Łapaj Wiktor, Popiół Julia, Sękowski Michał, Trynda Zuzanna, Beleć Maria, Hiller Zofia, Madej Amelia, Sokół Dominik, Staśko Gabriela, Tręda Amelia

                                                                                                              wychowawca: Mariola Grzegorczyk