Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
 
 
pajacyk  
 

Gimnazjum

 
Klasa III
 

 
 
Grzegorz Beza, Szymon Frej, Joanna Jędruszek, Dawid Kołacz, Marlena Kostrzejowska, Anna Kusaj, Artur Kusaj, Patryk Lamch, Kamil Mizgała, Dawid Lis, Magdalena Morel, Dominik Muszczek, Krystian Nowakowski,  Karolina Napora, Dominika Okulińska, Paulina Popiół, Dominika Rembak, Sebastian Suliga, Szczerba Monika, Agnieszka Szewczyk, Angelika Trynda, Anna Wójcik, Jakub Zieliński
 
wychowawca - Małgorzata Polak 

Klasa II

 

 Adrian Beza,  Dawid Chwastek,  Monika Cyganek, Sebastian Karolczyk, Daria Kostrzejowska, Mateusz Kusaj, Mateusz Kusaj, Janusz Łapaj, Łukasz Łapaj, Piotr Łapaj, Karolina Szewczyk, Martyna Wójcik, Olga Siwek, Edyta Grabowska, Krystian Kostrzejowski, Marcin Rembak, Bartłomiej Rembak, Łukasz Treściński
 
wychowawca - Jolanta Widawska
 
Klasa I
  
 
 
 
Krzysztof Golik, Grabowska Aneta, Weronika Kostrzejowska, Paweł Kostrzejowski, Katarzyna Kusaj, Lamch Karina, Lamch Kinga, Paweł Lipowicz, Szymon Łapaj, Małgorzata Madej, Michał Madej, Paweł Napora, Niepsuj Martyna, Dominika Popiół, Magdalena Sosnowska, Magdalena Suliga, Dawid Wardzyk
 
wychowawca -  Ewa Szewczyk
 
 
Szkoła Podstawowa
 
Klasa VI
 

 
Ola Frej, Szymon Klimek, Damian Kusaj, Marzena Kusaj, Dominika Ledwoch, Rafał Leśniak, Gabriel Łapaj, Klaudia Łapaj, Marcelina Łapaj, Mateusz Łapaj, Małgorzata Napora, Michał Napora
 
wychowawca - Jadwiga Szczepańczyk
 
Klasa V
 

 
 Kamil Beza, Karolina Beza, Aleksandra Lech, Katarzyna Lis, Kamila Madej, Paweł Pikuła, Karolina Popiół,
Ola Suliga, Zuzanna Wójcik
 
wychowawca - Renata Bańska
 
Klasa IV
 
 
Natalia Dub, Bartosz Fąfera, Adrian Kosteczka, Wiktoria Kostrzejowska, Jakub Kowalczyk, Adrian Kusaj, Patrycja Łapaj, Partrycja Maligłówka, Michał Popiół, Zuzanna Reiter, Daniel Suliga, Dawid Szewczyk, Mateusz Turlej
 
wychowawca - Irena Gabryel
 
Klasa III
 
 
 
 
Piotr Chwastek, Władysław Chwastek, Patryk Dziurski, Dawid Łapaj, Wiktoria Łapaj, Adrian Madej,
Zuzanna Okulińska, Alexandra Popiół, Wiktoria Popiół
 
wychowawca - Bożena Dzieża
 
Klasa II
 

 
 Michał Cyganek, Dawid Drożdżyński, Dub Rafał, Kornelia Frej, Galas Mateusz, Oliwia Łapa,  Daniel Łapajski, Mikołaj Pałys,  Oliwia Piotrowska, Urszula Popiół,  Gabriela Stecz,  Dominik Szafrański,  Kinga Szczerba
 
wychowawca - Małgorzata Jędruszek
 
Klasa I
 

 
Kacper Dyrka,  Angelika Fąfera, Bogusz Fąfera, Mateusz Idziak, Dominik Kusaj, Jacek Madej,
Martyna Słabosz, Jowita Wójcik
 
wychowawca -  Aleksandra Musialska


 
Przedszkole
 
 
Monika Adamczyk, Natasza Błoch, Klaudia Galas, Kamil Golik, Karol Golik, Paweł Rogalski, Piotr Szczerba, Dawid Trynda, Patrycja Beleć, Kornelia Cyganek, Kacper Derejczyk, Dawid Dub, Kinga Dyrka, Kinga Fąfera, Julia Galas, Piotr Haładus, Wiktoria Kalarus, Szymon Łapaj, Paweł Okuliński, Daria Słabosz, Wiktor Popioł, Przemysław Hiller, Sebastian Kosteczka, Mateusz Trynda
 
wychowawcy - Mariola Grzegorczyk i Barbara Leśniewska