Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
 
 
pajacyk  
 
  
 Gimnazjum
 
Klasa III
 
 
 
 

 
Beza Adrian, Chwastek Dawid, Cyganek Monika,Grabowska Edyta, Karolczyk Sebastian, Kostrzejowska Daria, Kostrzejowski Krystian, Kusaj Mateusz, Kusaj Mateusz, Łapaj Janusz, Łapaj Łukasz, Rembak Bartłomiej, Rembak Marcin, Siwek Olga, Szewczyk Karolina, Treściński Łukasz, Wójcik Martyna.
 
wychowawca: Jolanta Widawska
 
 
 Klasa II
 
 
 
Golik Krzysztof, Grabowska Aneta, Kostrzejowska Weronika, Kostrzejowski Paweł, Kusaj Katarzyna, Lamch Karina, Lamch Kinga, Lipowicz Paweł, Łapaj Szymon, Madej Małgorzata, Madej Michał, Napora Paweł, Niepsuj Martyna, Popiół Dominika, Sosnowska Magdalena, Suliga Magdalena,Wardzyk Dawid, Łapaj Piotr
 
wychowawca: Ewa Szewczyk
 
 
 
Klasa I
 
 
Frej Ola, Grabowska Anna, Klimek Szymon, Kostrzejowska Małgorzata, Kusaj Damian, Kusaj Marzena, Ledwoch Dominika, Leśniak Rafał, Lis Patrycja, Łapaj Gabriel, Łapaj Klaudia, Łapaj Marcelina, Łapaj Mateusz, Napora Małgorzata, Napora Michał, Nędza Magdalena, Noszczyk Michał, Nowakowski Dawid, Pikuła Agata, Surowiec Magdalena
 
wychowawca: Małgorzata Polak
 
 
 
Szkoła Podstawowa
 
Klasa VI
 
 
Beza Kamil, Beza Karolina, Lech Aleksandra, Lis Katarzyna, Madej Kamila, Pikuła Paweł, Popiół Karolina, Suliga Olga, Wójcik Zuzanna
 
wychowawca: Renata Bańska
 
Klasa V
 
 
 
Dub Natalia, Fąfera Bartosz, Kosteczka Adrian, Kostrzejowska Wiktoria, Kowalczyk Jakub, Kusaj Adrian, Łapaj Patrycja, Maligłówka Patrycja, Popiół Michał, Suliga Daniel, Szewczyk Dawid, Turlej Mateusz
 
wychowawca: Irena Gabryel
 
Klasa IV
 
 
 
Chwastek Piotr, Chwastek Władysław, Dziurski Patryk, Lipski Eryk, Łapaj Dawid, Łapaj Wiktoria, Madej Adrian, Okulińska Zuzanna, Popiół Aleksandra, popiół Wiktoria
 
wychowawca: Irena Gabryel
 
Klasa III
 
 
 
Cyganek Michał, Drożdżński Dawid, Dub Rafał, Frej Kornelia, Galas Mateusz, Grabowska Marta, Łapaj Oliwia, Łapajski Daniel, Pałys Mikołaj, Piotrowska Oliwia, popiół Urszula, Stecz Gabriela, Szafrański Dominik, Szczerba Kinga
 
 wychowawca: Małgorzata Jędruszek
 
Klasa II
 
 
 
 
Dyrka Kacper, Fąfera Angelika, Fąfera Bogusz, Idziak Mateusz, Kusaj Dominik, Madej Jacek, Słabosz Martyna, Wójcik Jowita
 
wychowawca: Aleksandra Musialska
 
Klasa I
 
 
 
Adamczyk Monika, Błoch Natasza, Cyganek Kornelia, Galas Klaudia, Golik Kamil, Golik Karol, Rogalski Paweł, Szczerba Piotr, Trynda Dawid
 
wychowawca: Bożena Dzieża
 
Przedszkole
 
 

 
 
Beleć Patrycja, Dub Dawid, Dyrka Kinga, Fąfera Kinga, Galas Julia, Kalarus Wiktoria, Łapaj Szymon, Okuliński Paweł, Popiół Wiktor, Słabosz Daria, Adamczyk Jakub, Beleć Amelia, Drożdżyński Kszysztof, Fąfera Michał, Hiller Przemysław, Kosteczka Sebastian, Madej Kacper, Paluch Piotr, Piotrowski Oskar, Stańczyk Barbara, Trynda Mateusy, Błoch Kacper, Popi Marta
 
wychowawca: Mariola Grzegorczyk i Barbara Leśniewska