Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
   Główna      Galeria      Rok szkolny 2013/2014
 
 
pajacyk  
 

GIMNAZJUM
          KLASA III
 
 
 
Golik Krzysztof, Grabowska Aneta, Kostrzejowska Weronika, Kostrzejowski Paweł, Kusaj Katarzyna, Lamch Karina, Lamch Kinga, Lipowicz Paweł, Łapaj Szymon, Madej Małgorzata, Madej Michał, Napora Paweł, Niepsuj Martyna, Popiół Dominika, Sosnowska Magdalena, Suliga Magdalena,Wardzyk Dawid, Łapaj Piotr
 
wychowawca: Ewa Szewczyk
 
 
 
       KLASA II
 
 
 
Frej Ola, Grabowska Anna, Klimek Szymon, Kostrzejowska Małgorzata, Kusaj Damian, Kusaj Marzena, Ledwoch Dominika, Leśniak Rafał, Lis Patrycja, Łapaj Gabriel, Łapaj Klaudia, Łapaj Marcelina, Łapaj Mateusz, Napora Małgorzata, Napora Michał, Nędza Magdalena, Noszczyk Michał, Nowakowski Dawid, Pikuła Agata, Surowiec Magdalena
 
wychowawca: Małgorzata Polak
 
 
            KLASA I
 
 
Beza Kamil, Beza Karolina, Lech Aleksandra, Lis Katarzyna, Madej Kamila, Pikuła Paweł, Popiół Karolina, Suliga Olga, Wójcik Zuzanna
 
wychowawca: Sylwia Pado
 
 
 
SZKOŁA  PODSTAWOWA
           KLASA VI
 
 
Dub Natalia, Fąfera Bartosz, Kosteczka Adrian, Kostrzejowska Wiktoria, Kowalczyk Jakub, Kusaj Adrian, Łapaj Patrycja, Maligłówka Patrycja, Popiół Michał, Suliga Daniel, Szewczyk Dawid, Turlej Mateusz
 
wychowawca: Irena Gabryel
 
           KLASA V
 
 
Chwastek Piotr, Chwastek Władysław, Dziurski Patryk, Lipski Eryk, Łapaj Dawid, Łapaj Wiktoria, Madej Adrian, Okulińska Zuzanna, Popiół Aleksandra, popiół Wiktoria
 
wychowawca: Jadwiga Szczepańczyk
 
 
        KLASA IV
 
Cyganek Michał, Drożdżński Dawid, Dub Rafał, Frej Kornelia, Galas Mateusz, Grabowska Marta, Łapaj Oliwia, Łapajski Daniel, Pałys Mikołaj, Piotrowska Oliwia, popiół Urszula, Stecz Gabriela, Szafrański Dominik, Szczerba Kinga
 

 wychowawca: Jadwiga Szczepańczyk
 
      KLASA III
 
 
Dyrka Kacper, Fąfera Angelika, Fąfera Bogusz, Idziak Mateusz, Kusaj Dominik, Madej Jacek, Słabosz Martyna, Wójcik Jowita
 
                                                                                         wychowawca: Aleksandra Musialska
 
     KLASA II

 
Adamczyk Monika, Błoch Natasza, Cyganek Kornelia, Galas Klaudia, Golik Kamil, Golik Karol, Rogalski Paweł, Szczerba Piotr, Trynda Dawid
 
wychowawca: Bożena Dzieża
 
     KLASA I
 
 
Beleć Patrycja, Dub Dawid, Dyrka Kinga, Fąfera Kinga, Galas Julia, Kalarus Wiktoria, Łapaj Szymon, Okuliński Paweł, Popiół Wiktor, Słabosz Daria
 
 
                                                                                                  wychowawca: Małgorzata Jędruszek
 
PRZEDSZKOLE
 
 
Adamczyk Jakub, Beleć Amelia, Błoch Kacper, Fąfera Michał, Hiller Przemysław, Kosteczka Sebastian, Madej Kacper,  Paluch Piotr, Piotrowski Oskar, Drożdżyński Krzysztof, Trynda Mateusz, Stańczyk Barbara, Klimek Katarzyna, Madej Kacper, Maligłówka Oskar, Szafrański Fabian, Wójcik Estera, Wójcik Kacper, Zięba Alan, Beleć Emilia, Szczerba Aleksandra, Karolczyk Krystian, Popiół Jakub, Wójcik Zuzia, Galas Gabriela

                                                                                    wychowawca: Mariola Grzegorczyk i Barbara Leśniewska