Zespół Szkolno - Przedszkolny w Sokolnikach
   Główna      Sukcesy uczniów
 
 
pajacyk  
 
 
 

SUKCESY UCZNIÓW

2016/ 2017

1. Eryk Lipski – laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczeństwie dla uczniów województwa śląskiego.

2. Mateusz Idziak – laureat XVII powiatowego konkursu z matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

3. Dominik Kusaj – laureat XVII powiatowego konkursu z matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

4. Hiller Przemysław – laureat III powiatowego konkursu wiedzy przyrodniczej dla uczniów kl. I – III.

5. Agata Idziak  – I miejsce w gminnym w konkursie kolęd.

                                                                      2017 / 2018

1. Mateusz Idziak – laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego.
 


 

2. Mateusz Idziak – laureat XI regionalnego konkursu z historii dla uczniów szkół podstawowych.

3. Dominik Kusaj – laureat XI regionalnego konkursu z historii dla uczniów szkół podstawowych.

4. Dominik Kusaj – laureat XVIII regionalnego konkursu z matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

5. Eryk Lipski – laureat XV regionalnego konkursu z historii dla uczniów gimnazjum.

6. Karol Golik – laureat VIII regionalnego konkursu ortograficznego dla uczniów szkół podstawowych.

7. Gabriela Galas – laureatka VI regionalnego konkursu z matematyki dla uczniów

kl. I – III szkół podstawowych.

8. Gabriela Galas – laureatka IV regionalnego konkursu wiedzy przyrodniczej dla uczniów kl. I – III szkół podstawowych.

9. Katarzyna Klimek – laureatka IV regionalnego konkursu wiedzy przyrodniczej dla uczniów kl. I – III szkół podstawowych.

10. Mateusz Idziak – II miejsce w międzypowiatowym konkursie „ Drogi do Niepodległości”.

11. Dominik Kusaj – II miejsce w międzypowiatowym konkursie „ Drogi do Niepodległości”.
 




12. Mateusz Idziak – II miejsce w powiatowym konkursie historyczno - przyrodniczym „Dla niepodległej”.

13. Dominik Kusaj – III miejsce w powiatowym konkursie historyczno - przyrodniczym „Dla niepodległej”.

14. Mateusz Idziak – II miejsce w wojewódzkim konkursie wiedzy historycznej „Ziemie województwa śląskiego w obliczu niepodległości – wydarzenie sprzed 100 lat”.

15. Klaudia Galas – I miejsce w powiatowym konkursie pożarniczym, młodzież zapobiega pożarom”.

16. Zuzanna Okulińska – I miejsce w VII festiwalu kulinarnym uczniów klas gimnazjalnych.

2018/2019

1. Kamil Golik – III miejsce w  konkursie wiedzy o zbrodni katyńskiej „Katyń ocalić od zapomnienia”.
 
2. Mateusz Idziak – II miejsce w konkursie wiedzy o zbrodni katyńskiej „Katyń ocalić od zapomnienia”.
 
 
3. Dominik Kusaj – finalista konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego.

4. Marta Grabowska – laureatka  XVI regionalnego konkursu z historii dla uczniów gimnazjum.

5. Dominik Kusaj – laureat  XIX regionalnego konkursu z matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

6. Łucja Pałys – laureatka VII powiatowego konkursu matematycznego dla kl. I – III szkół podstawowych.

7. Łucja Pałys – I miejsce w gminnym konkursie recytatorskim.

8. Agata Idziak – I miejsce w XXIII Gminnym Konkursie Kolęd.

2019 / 2020

1. Agata Idziak – III miejsce w XXIV Gminnym Konkursie Kolęd.