Pokazy z fizyki 👨‍🔬

Dnia 20.05 uczniowie klasy siódmej i szóstej mieli okazję uczestniczyć w XXVI pokazach z fizyki organizowanych przez Politechnikę Rzeszowską.
Program składał się z czterech bloków tematycznych. Magia fizyki, zasady zachowania, doświadczenia związane z ciepłem ,,Temperatura Rządzi Światem”, fale i akustyka.

Wyjazd był świetną okazją do nauki poprzez zabawę oraz poznania fizyki z trochę innej strony. Dziękujemy organizatorom za ciekawe spotkanie i miłą atmosferę.