馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫馃尫 Wiosna, wiosna, wiosna ach, to ty!

21 marca to kolejna wyj膮tkowa data w kalendarzu roku szkolnego.
Obchody Pierwszego Dnia Wiosny na sta艂e wpisa艂y si臋 w kalendarz imprez i uroczysto艣ci naszej szko艂y.
Uczniowie ZSP w Sokolnikach po偶egnali zim臋 i przywitali wiosn臋. Czekali na ten dzie艅 z niecierpliwo艣ci膮, bo wiedz膮, 偶e w tradycji szko艂y Pierwszy Dzie艅 Wiosny obchodzi si臋 w niecodzienny spos贸b. Na korytarzach od rana by艂o kolorowo i weso艂o. W klasach pojawi艂y si臋 wiosenne dekoracje i tematycznie zwi膮zane z tym 艣wi臋tem tablice. Po trzech lekcjach rozpocz臋艂y si臋 obchody Pierwszego Dnia Wiosny. Imprez臋 rozpocz膮艂 apel , podczas kt贸rego uczniowie zostali zapoznani ze staropolskimi zwyczajami 偶egnania zimy i witania wiosny.
Niezwyk艂ych emocji dostarczy艂 te偶 szkolny pokaz talent贸w. Mo偶na by艂o podziwia膰 uk艂ady taneczne, popisy sportowe, gr臋 na instrumentach, pokaz iluzji , us艂ysze膰 piosenki o wio艣nie w wykonaniu najm艂odszych uczni贸w i przedszkolak贸w. Pierwszy dzie艅 kalendarzowej wiosny za nami, dzi臋kujemy za zaanga偶owanie i niech ten radosny, wiosenny nastr贸j stanie si臋 motywacj膮 do dzia艂ania.
Nad ca艂o艣ci膮 przedsi臋wzi臋cia czuwali opiekunowie SU: p. Wies艂awa Duszkiewicz, p. Bogus艂awa Chmiel , p Beata Setlak.

LaboratoriaPrzysz艂o艣ci