Dzień Życzliwości w naszej szkole

21 listopada obchodziliśmy Szkolny Dzień Życzliwości. Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje.
Nasza szkoła została udekorowana na żółto- informacjami na temat życzliwości, wesołymi minkami, cytatami i przysłowiami o dobroci, życzliwości, przyjaźni itp. Drzwi każdej sali przyozdobiły uśmiechnięte buźki. Uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani w kolorze żółtym-symbolu radości i optymizmu .Przedstawiciele SU częstowali uczniów i nauczycieli cukierkami i zachęcali do bycia życzliwymi. Dużą atrakcją zarówno dla młodszych jak i starszych uczniów była fotobudka, w której mogli oni zrobić sobie śmieszne zdjęcia.
Dzień Życzliwości utwierdził nas w przekonaniu, że warto być życzliwym na co dzień. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko, a pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką!
Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli “Dzień Życzliwości” upłynął w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za zaangażowanie, pomoc i uczestnictwo w tym dniu. Pamiętajmy, aby życzliwość w naszym życiu była obecna codziennie, a nie tylko od święta.

Samorząd Uczniowski