Etap dekanalny XXI Diecezjalnej wiedzy Liturgicznej – “Sakramenty w służbie komuni”- sakrament małżeństwa

27 października w naszej szkole odbył się etap dekanalny XXI Diecezjalnej wiedzy Liturgicznej – “Sakramenty w służbie komuni”- sakrament małżeństwa. Wzięło w nim udział pięcioro uczniów ze szkół podstawowych we Wrzawach, Trześni oraz nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. Uczniowie mieli za zadanie pisemnie odpowiedzieć na szereg pytań dotyczących liturgii sakramentu małżeństwa. Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania wyłoniono dwoje uczniów, którzy będą reprezentować nasz dekanat- Gorzyce w Sandomierzu na etapie diecezjalnym w listopadzie. Zwycięzcom i uczestnikom konkursu Pani Dyrektor wręczyła nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Na koniec wszyscy zostali uwiecznieni na wspólnym zdjęciu.