Gminny Dzień Dziecka – Eko festiwal nauki i techniki

Gminny Dzień Dziecka to impreza zorganizowana z myślą o najmłodszych i tych starszych z okazji ich święta 🥳

1 czerwca dzieci z naszej gminy uczestniczyły w obchodach Gminnego Dnia Dziecka.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 9:00 na stadionie w Gorzycach. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in.: ogromna zjeżdżalnia, dmuchany basen z piłeczkami oraz dmuchany plac zabaw. Nad dobrą zabawą dzieci czuwała grupa animatorów, która dostarczyła wszystkim wielu wrażeń poprzez robienie tatuaży, zabawy z chustą animacyjną, puszczanie baniek mydlanych, mini disco.

W czasie trwania zabawy na dzieci czekał także zdrowy poczęstunek.

Dzięki uprzejmości Strażaków oraz Policjantów Komendy Policji w Gorzycach dzieci dowiedziały się, jak na co dzień wygląda ich praca oraz jakim sprzętem się posługują. Mogły z bliska obejrzeć samochody strażackie i policyjne oraz ich wyposażenie. Ogromną radość sprawiła dzieciom kurtyna wodna, którą strażacy uruchomili za pomocą węża strażackiego. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia pamiątkowej fotografii z funkcjonariuszami, a także pamiątkowego zdjęcia w foto-budce.

W czasie tego wydarzenia zostały rozstrzygnięte konkursy, w których dzieci za zajęte miejsca otrzymały upominki, które wręczył Wójt Gminy Gorzyce- Leszek Surdy.

Słoneczna pogoda oraz bogaty program dostosowany do różnorodnego wieku uczestników okazały się niezwykle ciekawą propozycją spędzenia dzisiejszego dnia.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim, którzy odwiedzili stadion.

Zapraszamy na fotorelację 📸

Więcej zdjęć w poniższym linku:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1041408730308480&set=pcb.1041411006974919