Gminny Konkurs Matematyczny “Mistrz Matematyki 2023”

25 maja 2023 roku już po raz kolejny w naszej szkole odbył się gminny konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich “Mistrz Matematyki 2023”. Konkurs ma na celu rozbudzanie u uczniów zainteresowań matematyką, dostarczania uczniom rozrywki umysłowej i wyłanianie talentów matematycznych. W tym roku patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Gorzyce. W konkursie wzięło udział 18 uczniów klas trzecich z terenu naszej gminy. Zmagali się oni z zadaniami wymagającymi logicznego myślenia i wyobraźni przy rozwiązywaniu problemów matematycznych. Uczniowie świetnie sobie z nimi poradzili, przecież to najlepsi matematycy z każdej szkoły.
W czasie oczekiwania na wyniki konkursu była chwila na słodki poczęstunek i relaks.

📣 Mistrzem matematyki został Antoni Oszczudlowski- SP nr 2 Gorzyce
📣 Drugie miejsce zajął Bartosz Czernikowski SP Wrzawy
📣Trzecie miejsce Emil Malkiewicz ZSP Sokolniki

Nagrody i dyplomy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu wręczył Wójt Gminy Gorzyce Leszek Surdy i Dyrektor Szkoły Małgorzata Wajs.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy 👏👏👏

Więcej zdjęć w poniższym linku:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1035941240855229&set=pcb.1035941900855163