IV Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pt. „Strofy o Ojczyźnie”

Jak corocznie, na zaproszenie organizatorów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gorzycach, piątka naszych uczniów wzięła udział w IV Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej pt. „Strofy o Ojczyźnie” pod patronatem Wójta Gminy Gorzyce, Pana Leszka Surdego.
Uczniowie reprezentujący poszczególne szkoły naszej gminy, kolejno recytowali przygotowane wiersze. Jak w poprzednim roku, także i w tym, pierwsze miejsca przypadły naszym reprezantom. I tak kolejno:

I miejsce: Bownik Otylia ( kl. VI)
III miejsce: Tworek Juliusz ( kl. VI)
Wyróżnienie: Wojdyło Hanna (kl.VI )

Pięknie wyrecytowały przygotowane wiersze, także nasze uczennice Baran Hanna (kl. V) i Sulewska Lena( kl.V).
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrodzeni uczniowie wartościowe książki i długopisy.
Przedstawiciel Gminy Gorzyce, dyrektor GOK i członkowie komisji czuwającej nad konkursem złożyli również gratulacje i podziękowania nauczycielom, którzy nie szczędząc pracy, przygotowali uczniów do konkursu.
Nauczyciele przygotowujący naszych uczniów:
Alina Nowak i Barbara Wryk
Gratulujemy!