Jak karnawa艂 to karnawa艂.. czyli zabawa karnawa艂owa w naszej szkole 馃帀馃巿馃コ馃馃獏馃拑馃暫

16 lutego odby艂a si臋 zabawa karnawa艂owa.
Udekorowane korytarze kolorowymi balonami, serpentynami zach臋ca艂y do wsp贸lnej zabawy-najpierw m艂odszych uczni贸w klas 0-III i przedszkola, a po po艂udniu starszych uczni贸w klas IV-VIII.
Podczas zabawy mogli艣my spotka膰 Spiderman贸w, batman贸w, pirat贸w, rycerzy, policjant贸w, kowboj贸w, czarodziej贸w. By艂y r贸wnie偶 wr贸偶ki, ksi臋偶niczki, koty, motyle i wiele innych postaci bajkowych. Stroje by艂y barwne, oddawa艂y nawet najdrobniejsze szczeg贸艂y wybranej postaci. By艂y korowody, k贸艂eczka i ta艅ce w parach. Wszyscy bawili si臋 znakomicie, humor dopisywa艂 wszystkim. Na specjalnie przygotowanej 艣ciance upami臋tnili艣my ten dzie艅 w postaci klasowego zdj臋cia 馃摳
W klasach czeka艂 pyszny pocz臋stunek przygotowany przez rodzic贸w, za kt贸ry serdecznie dzi臋kujemy 馃馃崻馃崺馃オ馃

Zapraszamy do galerii zdj臋膰

https://www.facebook.com/photo/?fbid=964734777975876&set=pcb.964736664642354