Jasełka 2022 roku

W przeddzień Wigilii w naszej szkole odbyły się jasełka pod hasłem: „Nie było miejsca dla Ciebie…”

Do występu przygotowali się uczniowie z klasy piątej, czwartej i szóstej. Uczniowie, pomimo różnych trudności (choroby uczniów), stanęli na wysokości zadania. Przedstawienie w bardzo piękny sposób wprowadziło nas w przeżywanie Bożego Narodzenia w naszych rodzinach.

Gratulujemy aktorom za piękne przedstawienie.

Chciałem bardzo serdecznie podziękować dzieciom, rodzicom, którzy pomogli swoim pociechom w wyborze stroju i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowania, a zwłaszcza Pani Janinie Zych, która czuwała nad całością i oczywiście życzymy jej zdrowia.

Przy tej okazji też serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Sulewskiemu za ofiarowanie dla szkoły pięknej drewnianej szopki.

Życzymy wszystkim rodzicom, dzieciom, młodzieży, a także Pani Dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły Błogosławionych Świąt, zdrowia i miłości, dobra i życzliwości. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Ks. Marcin.

Więcej zdjęć w poniższym linku

https://www.facebook.com/photo/?fbid=917172829398738&set=pcb.917173279398693