W dniu 13 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki 2026” dla uczniów klas trzecich, objęty patronatem Wójta Gminy Gorzyce, pana Leszka Surdego.
W konkursie wzięło udział 14 uczniów klas trzecich ze szkół z terenu naszej gminy. Uczestnicy zmagali się z zadaniami matematycznymi o różnym stopniu trudności.
🥇 Tytuł „Mistrza Matematyki 2026” zdobył Szymon Zimnicki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gorzycach.
🥈 Drugie miejsce zajął Jan Witkowski ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzycach.
🥉 Trzecie miejsce zdobył Tymoteusz Walec ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzycach.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, natomiast laureaci konkursu zostali uhonorowani statuetkami ufundowanymi przez Wójta Gminy Gorzyce.
Serdecznie gratulujemy 👏




