Pożegnanie klasy VIII

W czwartkowe przedpołudnie zakończyliśmy kolejny niezwykle wymagający rok szkolny. Ze łzą w oku obserwowaliśmy wzorcowe zmiany Pocztu Sztandarowego, który po raz ostatni, w tym składzie wystawiła klasa ósma. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, przemówieniu Pani Dyrektor, Wójta Gminy Gorzyce, Radnego Powiatowego i byłej Pani Dyrektor nastąpiło przekazanie sztandaru z rąk przedstawicieli ósmej klasy młodszym rocznikom.
W kolejnym etapie Pani Dyrektor nagrodziła wyróżniających się uczniów. Na środek zaproszeni zostali uczniowie klasy ósmej wraz z rodzicami. Absolwenci otrzymali dyplomy uznania za swoje osiągnięcia, a rodzice listy gratulacyjne za wkład włożony w rozwój i wychowanie swoich dzieci.
Koniec spotkania umilony został wręczeniem kwiatów nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły. Następnie starszych kolegów pożegnali uczniowie klasy siódmej. Każdy z tegorocznych absolwentów dostał pamiątkowy upominek.
Niespodzianką dla wszystkich były przygotowane przez uczniów klasy ósmej tańce: polonez i walc przyjęte głośnymi brawami.

Drodzy Absolwenci!
Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń!