„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w naszej szkole postanowiliśmy uczcić to wyjątkowe święto podczas przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy IV, V, VI oraz VIII. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami. Uczniowie zaprezentowali stroje kobiet z dawnych epok, krótką scenkę o Adamie i Ewie oraz pokaz mody szkolnej. Uczennice klasy IV popisały się talentem tanecznym. Na koniec uroczystości Samorząd Uczniowski wręczył Paniom oraz dziewczynkom w szkole upominki z okazji ich święta. Następnie Pani Dyrektor nagrodziła zwycięzców konkursów szkolnych oraz powiatowych.

Alina Nowak, Agnieszka Bartoszek, Janina Zych, Bogusława Chmiel, Wiesława Duszkiewicz, Samorząd Uczniowski

Galeria zdjęć w poniższym linku

https://www.facebook.com/photo?fbid=981196562996364&set=pcb.981196582996362