Spotkanie z Iluzjonistą

Dziś w naszej szkole gościliśmy Iluzjonistę, który zabrał nas do krainy magii i czarów 🪄W swoim programie mistrz iluzji zaprezentował wiele magicznych sztuczek- karcianych, z piłeczkami, naczyniami z wodą, kolorowymi chusteczkami, latającymi kulami, metalowymi kółkami i sznureczkami. Do swoich występów zapraszał uczniów, więc każdy ochotnik mógł z bliska poznać tajemnicę magii, a także spróbować swoich sił w niezwykłych sztuczkach. Występ bardzo się wszystkim podobał.

Na zakończenie sztukmistrz obdarował wszystkich balonami, które pod Jego sprawną ręką, szybko zmieniały swoją postać. Wyczarował zwierzaki, kwiatki, szable. Zdziwieniu i radości nie było końca.

Więcej zdjęć w poniższym linku:

https://www.facebook.com/photo?fbid=1050091729440180&set=pcb.1050093539439999