SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Dnia 7 maja na zaproszenie organizatorów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni cztery uczennice naszej szkoły wzięły udział w III edycji regionalnego konkursu recytatorskiego „Twórczość poetycka Marii Konopnickiej”. Głównym celem konkursu była popularyzacja twórczości Marii Konopnickiej oraz zainteresowania poezją. Uczniowie reprezentujący poszczególne szkoły naszej gminy, stanęli w szranki i kolejno recytowali przygotowane wiersze. Jury doceniło naszych przedstawicieli i uhonorowało Otylię Bownik, która zajęła 1. miejsce w kategorii wiekowej kl. IV-VIII. Pięknie wyrecytowały swoje wiersze także pozostałe uczennice: Milena Kabat (kl. I), Julia Wojdyło (kl. II) oraz Hanna Wojdyło (kl. VI). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody. Pan Dyrektor Jerzy Paw oraz członkowie komisji czuwającej nad konkursem złożyli również gratulacje i podziękowania nauczycielom, którzy nie szczędząc pracy, przygotowali uczniów do konkursu.

Nauczyciele przygotowujący naszych uczniów: Urszula Motyka, Barbara Wryk, Paulina Kula.

Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.