艢wi臋ta majowe 馃嚨馃嚤

2 maja delegacja naszej szko艂y wzi臋艂a udzia艂 w uroczysto艣ciach upami臋tniaj膮cych 235. rocznic臋 uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Lokalne obchody tego narodowego 艣wi臋ta odby艂y si臋 na cmentarzu parafialnym w Trze艣ni. Uroczysto艣膰 przebieg艂a w podnios艂ej atmosferze. Nasz膮 spo艂eczno艣膰 dumnie reprezentowa艂 poczet sztandarowy szko艂y. Delegacja uczni贸w i nauczycieli wraz z pani膮 dyrektor Ma艂gorzat膮 Wajs z艂o偶y艂a wi膮zank臋 kwiat贸w przy pomniku Obro艅c贸w Ojczyzny. Po oficjalnych uroczysto艣ciach uczniowie naszej szko艂y zaprezentowali kr贸tki program artystyczny przygotowany specjalnie na t臋 okazj臋.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.