Szkolny dzie┼ä dziecka ­čÄł­čĄŞÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

W dniu dzisiejszym w naszej szko┼éy odby┼é si─Ö szkolny DZIE┼â DZIECKA pod has┼éem ÔÇ×JEDZ ZDROWO I KOLOROWOÔÇŁ. Dla naszych uczni├│w przygotowany zosta┼é bogaty program oparty na zabawach sensorycznych oraz sportowych m.in kodowanie, ciecz nienewtonowska, malowanie na mleku, hobby horse, wsp├│lne ta┼äce oraz holi colors. Podczas dzisiejszego Dnia Dziecka Szkolne Ko┼éo Teatralne ÔÇ×Ba┼ŤniomaniacyÔÇŁ pod kierunkiem pani Aliny Nowak wykona┼éo dla naszych przedszkolak├│w i uczni├│w inscenizacj─Ö pt. ÔÇ×Kr├│lewna ┼Ünie┼╝ka – bajka inaczejÔÇŁ. Przedstawienie mia┼éo cel profilaktyczny ÔÇô zapobieganie uzale┼╝nieniom od narkotyk├│w.
Serdecznie podzi─Ökowania kierujemy do Rady Rodzic├│w, a w szczeg├│lno┼Ťci do p. Doroty Kuty┼éy oraz ucznia Adriana Banasiaka za zorganizowanie stoiska z owocowymi przek─ůskami, kt├│re by┼éy do dyspozycji dla uczni├│w w czasie zabaw.

Wi─Öcej zdj─Ö─ç w poni┼╝szym linku:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1301577037624980&set=pcb.1301579507624733