Uroczystości Święta 104 rocznicy odzyskania Niepodległości

Uroczystości Święta 104 rocznicy odzyskania Niepodległości w Trześni rozpoczęła uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym p.w. Świętej Rodziny w Trześni.

Na tych uroczystościach nie zabrakło sztandaru, delegacji uczniów i drużyny harcerskiej naszej szkoły. Nie mogło zabraknąć z Sokolnik przedstawicieli koła gospodyń wiejskich i Zespół Pieśni i Tańca Ludowego „Sokolenie” działającym Domu Kultury w Sokolnikach i OSP w Sokolnikach.

Uroczystą inscenizację z okazji 11 Listopada przygotowali uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Trześni.

Po Mszy Świętej nastąpiło uroczyste złożenie kwiatów pod Pomnikiem Obrońców Ojczyzny, mieszczącym się na miejscowym Cmentarzu Parafialnym delegacji przedstawicieli: władz powiatu, gminy, szkół, drużyn harcerskich, kół gospodyń wiejskich, sołectw i jednostek OSP, wchodzących w skład Parafii Trześń gdzie oddano hołd wszystkim poległym za Naszą Wolność, poprzez złożenie kwiatów i zniczy na pomniku Obrońców Ojczyzny .

Zdjęci dzięki uprzejmości portalu: Trześń Informacje Wydarzenia (https://www.facebook.com/photo?fbid=188774933669260&set=pcb.188777540335666)