W ramach doradztwa zawodowego 19 maja uczniowie klas 7-8 uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnobrzegu. Wizyta była okazją do poszerzenia wiedzy na temat planowania przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.
Podczas spotkania uczniowie rozmawiali z doradcą zawodowym o wyborze szkoły średniej, predyspozycjach zawodowych oraz możliwościach rozwoju w różnych profesjach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gogle VR, dzięki którym młodzież mogła zobaczyć, jak wygląda praca w wybranych zawodach i w praktyczny sposób poznać specyfikę różnych profesji.
Udział w zajęciach był cennym doświadczeniem, które z pewnością pomoże uczniom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących dalszej edukacji i przyszłej kariery zawodowej.
Dziękujemy pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu za ciekawe i inspirujące spotkanie. 😊

